Misja

MISJA - w praktyce to ponad 12.100 masek przekazanych bezpłatnie szpitalom, domom opieki społecznej i domom dziecka. Niżej tłumaczymy genezę naszego działania - dzięki Waszemu zaufaniu - zrobiliśmy razem masę dobrej roboty - i robimy ją dalej!

23.12.2019 Świat dowiedział się, że w Wuhan stwierdzono obecność koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19. Nerwowo obserwowaliśmy jak epidemia, a potem pandemia rozprzestrzenia się po świecie, aż dotarła do Polski.

Początkowo zagrożenie wydawało się wszystkim abstrakcyjne, z czasem, kiedy pojawiły się w Polsce pierwsze przypadki – okazało się być bardzo bliskie i bardzo realne.

W połowie marca tego roku Ola wpadła na pomysł aby szyć maseczki i nieodpłatnie przekazywać do szpitali i instytucji które ich potrzebują. Po tygodniu, kiedy stworzona została konstrukcja, zakupione materiały, filtry i uruchomione zostało szycie wiedziałyśmy już jakie są koszty. Nie były dalekie od tego co zakładałyśmy. To co nas przeraziło to była skala potrzeb. Kiedy dopisywałyśmy do listy kolejne 1000 masek dla 10 szpitala zrozumiałyśmy, że może jednak nie damy rady sfinansować tego same. Postanowiłyśmy, że poprosimy o zaangażowanie się w projekt szersze grono.

i tutaj pojawiasz się TY!

Z zakupu każdej maski – przeznaczymy 2,5 zł netto, czyli ponad 3 zł brutto - na maski, które przekażemy nieodpłatnie do szpitali, dla kadry medycznej, dla służb i wolontariuszy – którym są one niezbędne.

To jak – pomożesz nam?

Z zakupu każdej maski – przeznaczymy ponad 3 zł na maski, które przekażemy nieodpłatnie do szpitali, dla kadry medycznej, dla służb i wolontariuszy – którym są one niezbędne.

To jak – pomożesz nam?

Marta Małecka & Ola Małecka-Jarocha

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl